Dispečing PCO

+420 603 520 226

Klíč plus


Společnost Klíč plus, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako česká inženýrsko-obchodní a bezpečnostní firma, poskytující služby bezpečnostní ochrany majetku a osob. Svou činností zajišťujeme komplexní služby tzn. nejenom klasický výkon fyzické ostrahy s odpovídajícím technickým zajištěním, ale především střežení zájmových objektů prostřednictvím elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů a dalších speciálních technických prostředků. Při své činnosti využíváme dlouholetých zkušeností svých pracovníků v oboru zabezpečovací techniky.

Poskytované služby zajišťujeme na vysoké profesionální úrovni s využitím špičkové technologie a výrobků předních světových výrobců v oblasti elektronického zabezpečení.

Prosazování a budování tradice rodinné firmy nás zavazuje k odpovědnému přístupu k zákazníkům a vstřícnosti k jejich požadavkům a přáním. Samozřejmostí pro nás je respektování individuálního časového plánu a možností zákazníka při instalaci zabezpečovacích systémů a jejich pravidelných kontrolách.

Svým klientům jsme k dispozici 24 hodin denně!